برگزاری کلاس های آنلاین پلاس آکادمی

تیم آموزشی پلاس آکادمی در تلاش است ، تجربه کلاس های آنلاین را برای شما عزیزان به تجربه ای دلپذیر تبدیل کرده تا امر مهم آموزش زبان انگلیسی، با بالاترین بازده، در بستر آنلاین صورت پذیرد.

به همین منظور، کلاس های آنلاین پلاس آکادمی، جهت رفاه زبان آموزان گرامی، برای تمامی گروه های سنی (کودک – نوجوان و بزرگسال) و تمامی سطوح و دوره ها (از جمله آیلتس) توسط اساتید برجسته و مجرب برگزار میشود.

کلاسهای آنلاین پلاس آکادمی در بستر بهترین نرم افزار آموزش آنلاین، Adobe Connect برگزار میشود.

نرم افزارهای لازم برای شرکت در کلاس:

 

 

آموزش در جلسات آنلاین آموزشگاه زبان پلاس به چه صورت است ؟

آموزش جلسات آنلاین برای تمامی سطوح جنرال ، مکالمه و آیلتس طی 24 جلسه یک ساعت ( 12 جلسه 2 ساعته ) توسط اساتید مجرب به صورت زنده و کاملا تعاملی  به همراه یک جلسه (2 ساعت ) آزمون پایان ترم به همراه کلاس Extra برگزار می شود . لازم به ذکر است در کلاس های آنلاین زبان آموزان قابلیت مشاهده استاد و مابقی زبان آموزان را دارند . دسترسی کامل به میکروفن به منظور مکالمه در کلاس ها به صورت کاملا مشابه به کلاس های حضوری انجام خواهند شد .

پشتیبانی آموزشی جلسات Extra در کلاس های online به چه صورت است ؟

برای رسیدن به بازدهی حداکثری، علاوه بر جلسات آنلاین، فعالیت هایی نیز در نظر گرفته شده که در کلاس Extra در طول هر ترم انجام میشوند.

علاوه بر 13 جلسه 2 ساعته به صورت آنلاین تمامی زبان آموزان گروهی تحت عنوان کلاس Extra در داخل نرم افزار تلگرام عضو می شوند به همراه استاد و بیش از 5 نفر پشتیبانان فنی و سوپروایزر واحد آنلاین .

فعالیت هایی که در کلاس  Extra انجام می شود . شامل : اشتراک گذاری تکالیف زبان آموزان – رفع اشکال و پرسش و پاسخ با استاد مربوطه و علاوه بر این از جانب استاد موضوعاتی به زبان آموزان ارائه خواهد شد که زبان آموز موظف هستند به صورت Voic یا  Writing انجام دهد و توسط استاد تصحیح خواهدشد و فیدبک آن در اختیار زبان آموز قرار خواهد گرفت .

English Call در کلاس های زبان انگلیسی واحد آنلاین به چه صورت است ؟

در طول ترم توسط کارشناسان موضوعی مرتبط با سطح ترم به زبان آموزان در کلاس Extra اعلام می گردد و در تاریخ مشخص شده به صورت غیره منتظره  با زبان آموزان هرکلاس توسط کارشناسان آموزشی تماس گرفته خواهد شد . و مکالمه ای صرفا انگلیسی به مدت 10 دقیقه با موضوع اعلام شده خواهند داشت و بعد از اتمام مکالمه فیدبک مکالمه به صورت PDF دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد .  

ارزیابی و کنترل کیفیت به همراه آبزرو زبان آموزان در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان پلاس آکادمی به چه صورت است ؟

به صورت رندوم در جلسات آنلاین آبزرو زبان آموز توسط کارشناس آموزشی تحت عنوان  (Technican)  انجام خواهد شد و حضور و غیاب زبان آموزان و میزان فعالیت در کلاس و ... ارزیابی خواهد شد و در طی این آبزرو ها اگر زبان آموزی نیاز به کلاس جانبی داشته باشد توسط کارشناسان واحد آنلاین با ایشان تماس گرفته خواهد شد و کلاس خصوصی رایگان با کارشناسان آموزشی هماهنگ می شود تا در پایان ترم با بهترین کیفیت کلاس به اتمام برسد .

علاوه بر این هر هفته با غابین تماس گرفته خواهد شد و در نهایت زبان آموزان 2 جلسه مجاز به غیبت می باشد . و در صورت تشخیص مدیر آموزشی در صورت نیاز زبان آموز و مشاهده ضعف در بخشی از مهارت ها برای پیشرفت بیش تر زبان آموزان عزیز یک جلسه کلاس خصوصی رایگان با زبان آموز هماهنگ خواهد شد تا به بهترین کیفیت آموزشی دست پیدا کنیم .  

شرکت در کارگاه های آموزشی آنلاین به صورت رایگان اساتید برتر در کلاس های آنلاین به چه صورت است ؟

تیم آموزشی پلاس آکادمی جهت ایجاد انگیزه و هدف گذاری بهتر برای زبان آموزان ، این شرایط را فراهم کرده تا زبان آموزانی که در آزمون پایان ترم نمره بالاتر از 95 را کسب می کنند در کارگاه های ماه جاری به صورت رایگان شرکت نماید .

نظرسنجی درکلاس های آنلاین به چه صورت است ؟

در جلسه ی فاینال قبل از باز شدن سوالات فرم نظرسنجی برای زبان آموزان نمایش داده خواهد شد و زبان آموزان می توانند نظارت خود را راجب میزان رضایت از استاد ، کارشناسان ، پشتیبان فنی ، آموزشگاه و ....ثبت نمایند .  

مزیت کلاس های آنلاین به کلاسهای حضوری چیست ؟

اولین مزیت کلاس آنلاین عدم اتلاف وقت هست، چون نه ترافیکی وجود دارد و نه احتیاج به دنبال جای پارک گشتن هست. به علاوه زبان آموزان در صورت عدم حضور در کلاس تا 24 ساعت به فایل ضبط شده کلاس دسترسی دارند که چنین چیزی در کلاسهای حضوری امکان پذیر نیست .

مزیت دیگر شرکت در کلاسهای آنلاین ایجاد روابط میان فردی به صورت مجازی با افراد از سراسر کشور و یا دیگر کشور ها و به زبان انگلیسی است که همین باعث پیشرفت و یادگیری بهتر زبان انگلیسی افراد درکلاسهای آنلاین میشود.

بسیاری از زبان آموزان کلاس های آنلاین را ترجیح میدهند زیرا آنلاین بودن در ساعتی مقرر به مراتب راحت تر از حضور بهم رساندن در محلی در راس ساعتی مقرر است.

کلاس های آنلاین برای افرادی که مهارت های کامپوتر اولیه و سرعت اینترنت مناسبی دارند و از طرفی مهارت های خودآموزی خوبی دارند نه تنها تجربه ای جالب بلکه ارجع به کلاس حضوری است.

آیا پس از ثبت نام، مبلغ شهریه مسترد میشود ؟

خیر، همانند کلاس های حضوری بعد از شروع کلاس، امکان استرداد شهریه وجود ندارد.

چند جلسه غیبت در کلاس های آنلاین مجاز است ؟

در کلاسهای آنلاین زبان آموز مجاز به 2 جلسه غیبت یا 4 ساعت میباشد .

آیا قابلیت دیدن کلاس های آنلاین خارج از زمان کلاس وجود دارد ؟

بله، ویدیوی کلاسهای آنلاین به مدت 24 ساعت بر روی سایت برای زبان آموزان به اشتراک گذاشته میشود. زبان آموزان زمانی که امکان حضور در کلاس را ندارند میتوانند فیلم ضبط شده ی هر جلسه را تماشا کنند و سوالات خود را با استاد و دیگر زبان آموزان درکلاس Extra به اشتراک بگذارند. فیلم های ضبط شده کلاس ها تا 24 ساعت در دسترس است و سپس به صورت خودکار پاک میشوند.

استفاده از اپلیکیشن کمک آموزشی Plus Planet در کلاس های آنلاین به چه صورت است ؟

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی  پلاس پلنت رو به شما معرفی می کنیم پلاس پلنت قوی ترین و کاملترین بسته آموزشی زبان انگلیسی که حاصل تلاش و دانش اساتید و مدیرانی که بالای ۱۵ سال سابقه تدریس و دارای مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی هستند بر اساس متد آموزشی نحوه تدریس و سرعت پیشرفت در فراگیری شما می توانید به پلاس پلنت اطمینان کنید

این بسته ی آموزشی بر چهارمهارت Reading  ، Writing ،   Listening  ،  Speaking تاکید دارد .

و همچنین توجه مخصوصی به مهارت Speaking  دارد .

سطوح بسیار متفاوتی برای تسهیل فرآیند آموزشی شما در نظر گرفته شده اپ پلاس پلنت در 6 سطح از Starter تا Advanced برای شما طراحی شده که هر سطح دارای ۲۴ درس و هر درس دارای 11 بخش می باشد . و از شما در سه روز می‌تواند از محتوای آموزشی استفاده کنید .

برای روز اول

Day 1 : Watch /Say/Listen/Learn

برای روز دوم

Day 2 : Watch Extra / Learn Extra / Break Time

برای روز سوم

Day3 :Practice/Word Bank / Word Extra / Speak

به این معنی ، که شما 10 تا  15 دقیقه  وقت خودتون رو به فراگیری زبان انگلیسی اختصاص بدید اگر خیلی مشتاق باشید وقت بیشتری بگذارید به راحتی می توانید 1 درس کامل ، 11 بخش را به طور کامل در یک روز به پایان برسانید. تمام محتوای آموزشی و فیلم های موجود در هر روز کاملا متناسب و مرتبط با موضوع درس هستند. در این اپلیکیشن شما یک پروفایل شخصی خواهید داشت که میتوانید رکورد آموزشی خودتون رو ثبت کنید در پایان هر مقطع که با موفقیت به پایان رسانده باشید به شما گواهی پایان مقطع هم داده خواهد شد .

پشتیبانی رایگان در اپلیکیشن به این معنا که شما می توانید سوالات و موارد مورد نظر خودتون را با ما در میان بگذارید تا پاسخ شما از کارشناسان و متخصصین بگیرید .

به طور کلی اپلیکیشن پلاس پلنت مجموعه ای متنوع و بسیار جالبی هست که به شما زبان انگلیسی رو آموزش میده و در نوع خودش در ایران منحصر به فرد است و شانه به شانه  با رغیب های بین المللی خودش ایستاده است.

Learn English anytime anywhere on your phone