برگزاری کلاسهای آنلاین پلاس آکادمی

تیم آموزشی پلاس آکادمی در تلاش است تا تجربه کلاس های آنلاین را برای شما عزیزان به تجربه ای دلپذیر تبدیل کرده تا امر مهم آموزش زبان انگلیسی، با بالاترین بازده، در بستر آنلاین صورت پذیرد.

به همین منظور، کلاس های آنلاین پلاس آکادمی، جهت رفاه زبان آموزان گرامی، برای تمامی گروه های سنی (کودک – نوجوان و بزرگسال) و تمامی سطوح و دوره ها (از جمله آیلتس) توسط اساتید برجسته و مجرب برگزار میشود.

کلاسهای آنلاین پلاس آکادمی در بستر بهترین نرم افزار آموزش آنلاین، Adobe Connect برگزار میشود.

نرم افزارهای لازم برای شرکت در کلاس:

 

آموزش در جلسات آنلاین آموزشگاه زبان پلاس به چه صورت است ؟

آموزش جلسات آنلاین برای تمامی سطوح جنرال ، مکالمه و آیلتس طی 24 جلسه ساعت ( 2 جلسه 2 ساعته ) توسط اساتید مجرب به صورت زنده و کاملا تعاملی  به همراه جلسه (2 ساعت ) آزمون پایان ترم به همراه کلاس Extra برگزار می شود . لازم به ذکر است در کلاس های آنلاین زبان آموزان قابلیت مشاهده استاد و مابقی زبان آموزان را دارند . دسترسی کامل به میکروفن به منظور مکالمه در کلاس ها به صورت کاملا مشابه به کلاس های حضوری انجام خواهند شد .

پشتیبانی آموزشی جلسات Extra در کلاس های online به چه صورت است ؟

برای رسیدن به بازدهی حداکثری، علاوه بر جلسات آنلاین، فعالیت هایی نیز در نظر گرفته شده که در کلاس Extra در طول هر ترم انجام میشوند.

علاوه بر 13 جلسه 2 ساعته به صورت آنلاین تمامی زبان آموزان گروهی تحت عنوان کلاس Extra در داخل نرم افزار تلگرام عضو می شوند به همراه استاد و بیش از 5 نفر پشتیبان فنی و سوپروایزر واحد آنلاین .

این فعالیت ها در گروه تلگرام انجام میشوند. برای مثال زبان آموزان تکالیف خود را به اشتراک میگذارند و یا سوالات بوجود آمده بعد از کلاس را میپرسند که از طرف استاد بازخورد و راهنمایی دریافت میکنند .

علاوه بر این از جانب استاد موضوعاتی به زبان آموزان ارائه خواهد شد که زبان آموز موظف است به صورت Voic یا  Writing انجام دهد و توسط استاد تصحیح خواهدشد و فیدبک آن در اختیار زبان آموز قرار خواهد گرفت .

English Call در کلاس های زبان واحد آنلاین به چه صورت است ؟

در طول ترم توسط کارشناسان موضوعی مرتبط با سطح ترم به زبان آموزان در کلاس Extra اعلام می گردد و در تاریخ مشخص شده به صورت رندوم با زبان آموزان هرکلاس توسط کارشناسان آموزشی تماس گرفته خواهد شد . و صرفا انگلیسی مکالمه ایی 10 دقیقه ای با موضوع اعلام شده خواهند داشت و بعد از اتمام مکالمه فیدبک مکالمه به صورت PDF دراختیار زبان آموزان قرار می گیرد .  

Observe ( ارزیابی+ کنترل کیفیت ) آبزرو زبان آموزان در کلاس های آنلاین آموزشگاه زبان پلاس آکادمی به چه صورت است ؟

به صورت رندوم در جلسات آنلاین آبزرو زبان آموز توسط کارشناس آموزشی تحت عنوان  (Technical 2)  وارد کلاس خواهد شد و حضور و غیاب زبان آموزان و میزان فعالیت در کلاس کلاس و ... ارزیابی خواهد شد و در طی این آبزرو ها اگر زبان آموزی نیاز به کلاس جانبی داشته باشد توسط کارشناسان واحد آنلاین با ایشان تماس گرفته خواهد شد و کلاس خصوصی رایگان با کارشناسان آموزشی هماهنگ می شود تا در پایان ترم با بهترین کیفیت کلاس به اتمام برسد .

علاوه بر این هر هفته با غابین تماس گرفته خواهد شد و در نهایت زبان آموزان 2 جلسه مجاز به غیبت می باشد .

نظرسنجی درکلاس های آنلاین به چه صورت است ؟

در جلسه ی فاینال قبل از باز شدن سوالات فرم نظرسنجی برای زبان آموزان نمایش داده خواهد شد و زبان آموزان می توانند نظارت خود را راجب میزان رضایت از استاد ، کارشناسان ، پشتیبان فنی ، آموزشگاه و ....ثبت نمایند .  

استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان پلاس پلنت در کلاسهای online به چه صورتی است ؟

از دیگر خدمات آنلاین پلاس آکادمی اپلیکیشن PlusPlanet است به تفکیک سطح زبان آموزان امکان آموزش و تمرین زبان انگلیسی را برای زبان آموزان فراهم می کند .

مزیت کلاسهای آنلاین به کلاسهای حضوری چیست ؟

اولین مزیت کلاس آنلاین عدم اتلاف وقت هست، چون نه ترافیکی وجود دارد و نه احتیاج به دنبا ل جای پارک گشتن هست. به علاوه زبان آموزان در صورت عدم حضور در کلاس تا 24 ساعت به فایل ضبط شده کلاس دسترسی دارند که چنین چیزی در کلاسهای حضوری امکان پذیر نیست .

مزیت دیگر شرکت در کلاسهای آنلاین ایجاد روابط میان فردی به صورت مجازی با افراد از سراسر کشور و یا دیگر کشور ها و به زبان انگلیسی است که همین باعث پیشرفت و یادگیری بهتر زبان انگلیسی افراد درکلاسهای آنلاین میشود.

بسیاری از زبان آموزان کلاس های آنلاین را ترجیح میدهند زیرا آنلاین بودن در ساعتی مقرر به مراتب راحت تر از حضور بهم رساندن در محلی در راس ساعتی مقرر است.

کلاس های آنلاین برای افرادی که مهارت های کامپوتر اولیه و سرعت اینترنت مناسبی دارند و از طرفی مهارت های خودآموزی خوبی دارند نه تنها تجربه ای جالب بلکه ارجع به کلاس حضوری است.

آیا پس از ثبت نام، مبلغ شهریه ثبت نام میشود ؟

خیر، مثل کلاسهای حضوری بعد از شروع کلاس، امکان استرداد شهریه وجود ندارد.

چند جلسه غیبت در کلاسهای آنلاین مجاز است ؟

در کلاسهای آنلاین زبان آموز مجاز به 2 جلسه غیبت یا 4 ساعت میباشد .

آیا قابلیت دیدن کلاسهای آنلاین خارج از زمان کلاس وجود دارد ؟

بله، ویدیوی کلاسهای آنلاین به مدت 24 ساعت بر روی سایت برای زبان آموزان به اشتراک گذاشته میشود. زبان آموزان زمانی که امکان حضور در کلاس را ندارند میتوانند فیلم ضبط شده ی هر جلسه را تماشا کنند و سوالات خود را با استاد و دیگر زبان آموزان درکلاس Extra به اشتراک بگذارند. فیلم های ضبط شده کلاس ها تا 24 ساعت در دسترس است و سپس به صورت خودکار پاک میشوند.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی  پلاس پلنت رو به شما معرفی می کنم پلاس پلنت قوی ترین و کاملترین بسته آموزشی زبان انگلیسی که حاصل تلاش و دانش اساتید و مدیرانی که بالای ۱۵ سال سابقه تدریس و دارای مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی هستند بر اساس متد آموزشی نحوه تدریس و سرعت پیشرفت در فراگیری شما می توانید به پلاس پلنت اطمینان کنید

این بسته ی آموزشی بر چهارمهارت Reading  ، Writing ،   Listening  ،  Speaking تاکید داره .

اما توجه مخصوصی به مهارت Speaking  داره . الان بهتون میگم چطور.

سطوح بسیار متفاوتی برای تسهیل فرآیند آموزشی شما در نظر گرفته شده اول از همه باید بگم  که این بسته آموزشی در 6 سطح از Starter تا Advanced برای شما طراحی شده هر سطح دارای ۲۴ یونیت و هریونیت دارای 11 بخش از شما در سه روز می‌تواند از محتوای آموزشی اون استفاده کنید برای روز اول

Day 1 : Watch /Say/Listen/Learn

برای روز دوم

Day 2 : Watch Extra / Learn Extra / Break Time

برای روز سوم

Day3 :Practice/Word Bank / Word Extra / Speak

برای شما آماده کردیم . معنیش این هست که شما 10 تا  15 دقیقه  وقت خودتون رو به فراگیری زبان انگلیسی اختصاص بدید اگر خیلی مشتاق هستید وقت بیشتری بگذارید به راحتی می توانید 1 یونیت کامل همه اون 11 بخش را در یک روز به پایان برسانید جاداره  تاکید کنم که تمام محتوای آموزشی و فیلم های موجود در هر روز کاملا متناسب و مرتبط با موضوع تاپیک یونیت هستند در این اپلیکیشن شما یک پروفایل شخصی خواهید داشت که در اون میتونید رکورد آموزشی خودتون رو ثبت کنید بهتره شما میرسه شما چه زمانی را صرف کرده و هر درس از مانده باقی مانده و یا زمانی که باید بیشتر بهترین تمرین می‌کنید چقدر است در پایان هر وقت که با موفقیت به پایان رسانده باشید به شما گواهی پایان مقطع هم داده میشه و مثلا وقتی که سطح intermediat  برای همه مغازه هم هست که ما پشتیبانی رایگان در اپلیکیشن هم داریم وبنابراین می توانید سوالات و موارد مورد نظر خودتون را با ما در میان بگذارید تا پاسخ شما از کارشناسان و متخصصین بگیرید و اپلیکیشن پلاس پلنت مجموعه ای متنوع و بسیار جالبی هست که به شما زبان انگلیسی رو آموزش میده و در نوع خودش در ایران منحصر به فرد است و شانه به شانه  با رغیب های بین المللی خودش می ایسته

Learn English anytime anywhere on your phone

چگونه با پلاس پلنت انگلیسی یاد بگیریم ؟

سلام شاپرک زاویه هستم در مورد متدولوژی و رویکردهای آموزشی که در طراحی آن استفاده شده با شما صحبت می‌کنم در دنیا روش ها رویکردهای متفاوتی و جود داره ولی تیم ما اون هایی رو انتخاب کردن که بتونید از اپ پلاس پلنت بهترین استفاده را بکنید و بهترین نتیجه بگیریم اول از همه میخوام شروع کنم از این ورژن  یا احاطه شدن به معنی این است که شما خودتون رو برای فراگیری یک زبان در شرایطی قرار داریم که بیشترین ارتباط مستقیم با زبان داشته باشید و به این شکل بتونید ببینید که بومی های زبان انگلیسی چطور در چه  شرایطی مواقعی از زبان انگلیسی استفاده می‌کنند بعد از آن می‌رسیم به بخش شبیه سازی شده به این معنی که سعی شده در این  اپلیکیشن شرایط یک کلاس زبان استاندارد و همچنین شرایط فوق را برای شما شبیه سازی داشته تا بتوانید بفهمید که چه موقعیت های مختلف و ارتباط وجود دارد و Native Speaking  ها چطور از این شرایط استفاده کند و از چه اصطلاحات و ساختارهای استفاده می‌کنند بیان خود خودش را به بهترین شکل بیان می‌کند بعد از این می رسیم به تطابق شده در حقیقت این توانایی در ارتباط برقرار کردن هست حالاکه شما دانش مورد نظر را دارید این سوال پیش میاد که در موقعیت های مختلف باید چه چیزهایی رو بگید و از چه ساختار و قالب‌های استفاده کنید که منظور خود را بیان کنید به منظور طرف مقابل را هم به بهترین شکل بفهمیم بخاطر داشته باشید که ما ایرانی‌ها Viualهستیم و خیلی علاقه دارید که تصویر ببینیم ویدیو بر این شده که به این نوع فراگیر و انواع مختلف افرادی هستند متوجه شده باشه تا با استفاده از تصویر با استفاده از صدا و با استفاده از ویدیو شما بتونی زبان انگلیسی را سریع روان و البته بهینه فرابگیرید