Loading...
پلاس آکادمی را در ایستاگرام بیابید
به کانال تلگرام ما بپیوندید

به فیس بوک آکادمی زبان پلاس بپوندید

آکادمی زبان پلاس

تعیین سطح و ثبت نام آنلاین


زبان آموز گرامی جهت رزرو وقت تعیین سطح و ثبت نام آنلاین در هر یک از واحد های آکادمی زبان پلاس از قسمت های پایین استفاده نمایید.

تعیین سطح آنلاین

به زودی

نتایج امتحانات

برای مشاهده نتیجه امتحان خود از این قسمت وارد شوید

ثبت نام آنلاین

برای ثبت نام آنلاین در آکادمی زبان پلاس از این قسمت وارد شوید

رزرو وقت تعیین سطح

برای رزرو وقت تعیین سطح از این قسمت وارد شوید

قابل توجه مدیران ارشد و هئیت مدیره سازمانها و شرکت ها

اگر دوست دارید با حضور در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی، زبان عمومی ، بازرگانی و یا زبان تخصصی خود را تقویت کنید .برای ثبت درخواست خود روی قسمت پایین کلیک نموده و فرم درخواستی را برای ما ارسال کنید تا دراسرع وقت کارشناسان آموزش با شما تماس بگیرند

      کلاس های خصوصی (VIP)   کلاس های نیمه خصوصی (Luxury)

آموزش زبان انگلیسی  بصورت مجازی و آنلاین


آکادمی زبان پلاس، برای اولین بار در ایران اقدام به راه اندازی سرویس آموزش مجازی بصورت آنلاین نموده است، در پایین شما را با جزئیات بیشتر آشنا می نماییم.

Service2_image تعیین سطح آنلاین

در این روش، بعد از شمخص شدن زمان، از شما دعوت خواهد شد تا برای تعیین سطح به سیستم آموزشی متصل گردید.

اطلاعات بیشتر ...
Service2_image ثبت نام آنلاین

بعد از تعیین سطح و مشخص شدن پایه شروع به آمورش شما، آکادمی سفیر پلاس آمادگی ثبت نام شما را دارد.

نحوه ثبت نام ...
Service2_image مقدمات آموزشی

بمنظور ورود به سیستم و استفاده از امکانات آموزش مجازی، شما میبایست حداقل هایی را فراهم نمایید

موارد و تجهیرات مورد نیاز
Service2_image نحوه برپایی آزمون

آکادمی سفیر پلاس، بعنوان موسس اینگونه آموزش در ایران، امتحانات را نیز کاملا آنلاین برگزار مین ماید.

نحوه شرکت در آزمون نهایی

 

 

IELTS

 

نتایج آزمون های گذشته و دانلود منابع IELTS

سیستم آموزشی

هدف ارائه آموزش تخصصی به اساتید زبانی که تجربه تدریس دوره های آمادگی آیلتس را ندارند و نیز تربیت اساتید توانمند آیلتس برای همکاری در این مرکز، برای اولین.ادامه مطلب

آزمون و دوره های IELTS آنلاین

آزمون و دوره های IELTS آنلاین

آکادمی زبان سفیر پلاس به صورت منظم هفتگی آزمون‌های استاندارد آزمایشی آیلتس را برگزار نموده و در پایان هر آزمون مشاوره لازم در جهت بهبود نتایج بعدی آزمون به آیلتس آموزان ارائه می‌دهد.

رزرو تعیین سطح و آزمون آزمایشی IELTS

رزرو تعیین سطح و آزمون آزمایشی

با شرکت در کلاس های انلاین ایلتس ما و با استفاده از شیوه های نوین آموزش به نمره دلخواه خود دست یابید.
مطالب بیشتر

سیستم و منابع آموزشی آیلتس

سیستم و منابع آموزشی آیلتس

این دوره‌ها به دو صورت مهارت‌ها و دوره‌های آمادگی آیلتس به همراه آزمون‌های آزمایشی در تمام مراکز آموزشی آیلتس به صورت ترمیک و فشرده برگزار می‌شوند.

آخرین احبار و رویداد

پشيتبانان‌ آکادمی زبان  پلاس در راستاي‌ پيگيري‌ مستمر روند آموزشي‌ كليه‌ داوطلبان‌، پس از برگزاری هر آزمون، به صورت حضوری به‌ سئوالات‌، ابهامات‌ و مسائل آموزشی ‌زبان ‌آموزان‌ پاسخ‌ داده‌ و آخرين‌ راهنمايي ‌هاي‌ آموزشي‌ لازم‌ را جهت‌ کسب نتیجه موفق در آزمون رسمی IELTS به داوطلبين‌ ارائه‌ مي‌دهند.

اين‌ طرح‌ از جمله‌ مؤثرترين‌ و آرامش‌ بخش‌ترين‌ خدمات‌ ارائه‌ شده‌ به‌ زبان‌آموزان‌ گرامي‌ مي‌باشد. طبق‌ اين‌ طرح‌ و به‌ استناد ضمانتنامه‌ مذكور،

سوالات متداول زبان آموزان آکادمی زبان پلاس

سوالات خود را در قسمت فورم که در بالای سایت قرار دارد وارد نمایید و پاسخ خود را در اسرع وقت از کارشناسان ما در همین صفحه مشاهده نمایید

بله، شما با مراچعه به صفحه سئوالات متداول، توانایی برقراری ارتباط آنلاین با مسئول مربوطه را خواهید داشت، برای همین منظور می توانید بر روی لینک فوق کلیک نمایید و سئوال خود را مطرح متید و منتظر بمانید تا جواب سئوال شما در همان بخش توسط کا رشناس مربوطه پاسخ داده شود. سوالات متداول آکادمی زبان پلاس

شما در ابتدا آزمون شنیداری و پس از آن بخشهای خواندنی و نوشتاری آزمون را پشت سر می گذارید.
هیچ قبولی یا مردودی در آیلتس وجود ندارد. نمرات بر مبنای سیستم 9 سطحی رده بندی می شوند. هر مؤسسه یا سازمان آموزشی سطح نمرات مورد نیاز خود در آیلتس را مشخص می نماید تا برآورده کننده تک تک نیازهای آن باشد. برای یافتن اطلاعات بیشتر در سیستم شناسایی جهانی وب سایت رسمی آیلتس برای نمرات و سازمانهای خاص جستجو نمایید.

1- به دلیل استفاده از برترین اساتید و تجهیزات آموزشی

2- به دلیل استفاده از قویترین سیستم آموزشی بااستفاده از جدیدترین کتب آموزشی دانشگاه اکسفورد (2016)  برای اولین بار در ایران (New American Headway ) و منعطف با نیاز امروز مخاطبین در ایران با بهره گیری از استاندارهای آموزشی برترین دانشگاههای دنیا اطلاعات بیشتر

در آکادمی سفیر پلاس کلاس های عمومی با ظرفیت استاندار جهانی 12-6 نفر برگزار می شود که این موضوع در مقایسه با سایر موسسات موجود درایران منحصربفرد می باشد

در صورت درخواست زبان آموز، گواهي پايان سطح با مهر و امضای موسسه ی ارائه خواهد شد. در صورت علاقه مندی زبان آموزان به دريافت مدارك بین المللی از دانشگاه کمبریج، در پايان سطوح خاص طبق جدول زیر در آزمون هاي استاندارد ثبت نام كرده و پس از شركت در آزمون، از دانشگاه Cambridge مدرك معتبر دریافت خواهند کرد.

سفیرپلاس آمادگی دارد انواعِ کلاس ها – عادی، فشرده و فوف فشرده - را با رعایت اصول آموزشی استاندارد و مصوب موسسه برگزاری کند.

دوره ی CELTA به دلیل مشکلات سال های اخیر به صورتِ مستمر و دوره ای به طور کلی در ایران برگزار نمي شود. متقاضيان جهت کسب اطلاعات بیشتر ویا مشاوره مي توانند با دفترِ مركزيِ سفیرپلاس تماس حاصل فرمایند.

زبان آموزان مي توانند با تماس تلفنی يا مراجعه حضوری به شعب، وقت تعيين سطح رزرو کنند. مدرس هر سطح مي تواند تا جلسه ی چهارم كلاس با محك زدن سطح زباني زبان آموزان آن ها را برای تعیین سطح مجدد معرفی و یا Upgrade یا Downgrade كند كه در اين صورت افراد برای مصاحبه مجدد به مسئول مركز مربوطه ارجاع داده مي شوند.

در برنامه ریزی تقویم آموزشی سفیرپلاس که به صورت سالانه تنظیم می شود، کارشناسان مربوطه با در نظر گرفتن تعطیلات رسمی در طول سال و فشردگی برنامه ی تحصیلی و کاری دانشجویان سعی در تدوین برنامه ای در راستای رفاه دانشجویان دارند که متاسفانه در برخی ترم ها در طول سال امکان برنامه ریزی تعطیلات میان ترم وجود ندارد.

ارزیابی زبان آموزان در طول ترم توسط مدرس کلاس و پایان هر ترم با برگزاری آزمون فاینال و 2 آزمون شفاهی ( Oral ) توسط مدرس دیگر انجام می شود.

زبان آموزان می توانند پیشنهادات سازنده و یا طرح های اجرایی خود را به صورت کتبی با مسئول مركز و یا مستقیما با دفتر مرکزی از طریق ایمیل در ميان بگذارند.

فروشگاه آکادمی زبان پلاس

زبان آموزان گرامی فروشگاه آکادمی زبان پلاس برای خرید کتاب های سطح اول راه اندازی شده است.

 

کتاب های آموزشی

Client - image
Client - image
Client - image
Client - image
Client - image
Client - image
Client - image
Client - image